חתונה אורבנית או חתונה בטבע

מתלבטים בין חתונה בטבע לחתונה אורבנית? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להחליט

אז חתונה בעיר או חתונה בכפר? תלוי את מי שואלים/אם אתם חולמים על חופה על הגג של גורד שחקים, ברור שכדאי לכם לבחור בחתונה אורבנית. מצד שני, אם אתם מחפשים מקום שקט וכיפי בו הכול שקט, רגוע ושליו, עליכם לתכנת חתונה בטבע.

 

חתונה בטבע - הגנים הקסומים

 

 

זה תלוי מאד גם באורחים שלכם – אם יש אורחים שמגיעים לאירוע בתחבורה ציבורית, ברור שעדיף להישאר בקרבת מקום ולא לגרום להם אי נעימות. מצד שני, אפשר לדאוג להסעות מאורגנות, זה דווקא מאד מדליק ומאפשר לאורחים ליהנות בלי לחשוב מי נוהג היום הביתה.

 

קונספט כלבבכם

 

קונספט חתונה אורבנית ברור מאד. קווים נקיים, מינימליסטיים אפילו, הזמנות מעוצבות בקפידה, החופה מתחילה בדיוק בזמן הנקוב על ההזמנה. חתונה בטבע – אירוע עם יותר רוך, אף אחד לא ממהר לשום מקום, האורחים נהנים מהריחות ומהפריחה מסביב, החופה מתחילה כאשר השמש מתחילה לשקוע  מאחורי היער או אל תוך הים.

זה קצת מצחיק אבל אפילו בגדיהם של חתן כלה תלויי סוג חתונה. שמלה מפוארת יותר – לחתונה בעיר. שמלה חופשית יותר ומתעופפת עם הרוח – לחתונה בכפר, ביער או על חוף הים. ואולי על צוק עם נוף מדהים.

 

 

חתונה אורבנית - הגנים הקסומים

 

 

תנו ללב שלכם לבחור

 

חתונה בעיר או חתונה בכפר – שתיהן יכולות להיות אירוע מרגש מאד, השאלה עד כמה הוא ירגש אתכם. תחשבו למה אתם מתחברים ומה אתם מחפשים. תחשבו שמדובר באחד האירועים החשובים בחיים שלכם, על האירוע שתזכרו גם אם יעברו עשרות שנים. ולכן אם אתם מתלבטים – קחו זמן, סעו לראות מקומות באזורים שונים ואל תמהרו להחליט. בסופו של דבר כאשר תגיעו למקום המושלם, תדעו שזה הוא וכבר לא באמת יהיה משנה אם מדובר בחתונה אורבנית או חתונה בטבע. כי הלב יודע.